Czy ponownie wykonać badanie na alergie u dziecka?

Syn ma niespełna 7 lat. Właściwie nie choruje poza infekcjami wirusowymi. 2 lata temu uwypuklil mu się na na szyj węzeł chłonny. Seria zróżnicowanych badań nic nie wykazała, węzeł się wchłonął. Od jesieni syn miewał nocne epizody lękowe, które minęły po zimie. W lutym przebył ospę - wtedy pojawiło się zaciskanie oczu, teraz zmieniło się w podrzucanie ramion. Morfologia, OB i RF w normie, EEG również. ASO ok. 800, alergie ujemnie (powtórzyc?). Suplementujemy wit. D, Mg, B6. W którą iść stronę?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza neurologa dziecięcego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć