Czy poprzez preejakulat można zajść w ciążę?

Dlaczego zawsze jak zakladam prezerwatywe i kochamy sie z moja dziewczyna,to wydzielam tak bardzo duzo sluzu,ze splywa on po sciankach prezerwatywy od wewnetrznej strony.Czy takie cos jest niebezpieczne,jesli przecisnie sie przez prezerwatywe(nieznaczna ilosc plynu),czy moze moja dziewczyna przez to zajsc?Wedlug mnie musi byc tego dosc duzo,bo przeciez dziecko nie jest znowu az tak latwo poczac.Chodzi mi o to,czy sladowe ilosci prejalkulatu moga poczynic dziecie?

Ilość preejakulatu uwarunkowana jest osobniczo, co oznacza, że u niektórych mężczyzn może się on nie wydzielać wcale, a u niektórych wydziela się go bardzo dużo (aż do 5ml).

Pozdrawiam!