Czy poranne mdłości są wskazaniem do wizyty u lekarza?

Witam, Dzisiaj rano przy robieniu śniadania dostałam nagłych mdłości. Poczułam jak nagle słabnę,a nudności były coraz gorsze,jednak nie wymiotowałam. Siedziałam trochę na ziemi,a po chwili doszedł również mocny ból podbrzusza, który nie chciał odpuścić, dopiero kiedy wzięłam tabletki przeciwbólowe wróciłam do łóżka i zasnęłam z powrotem. Powinnam udać się do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizytau lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć a po jakich dokładanie lekach ustąpił ból?