Czy posiadając stulejkę można uprawiać seks?

Czy mając stulejke można uprawiać seks?

Stulejka powinna być zlikwidowana, bo zwiększa ryzyko infekcji , także u partnerki.
Zachęcam do konsultacji u chirurga urologa.
Pozdrawiam. JW, seksuolog.org.pl

Dzień dobry.

Stulejka utrudnia uprawianie seksu, ponieważ wywoływać może ból. Niezależnie od powyższego, utrudnia również utrzymywanie należytej higieny. Z tych powodów osoba cierpiąca na stulejkę powinna poddać się chirurgicznemu zabiegowi jej usunięcia.

Pozdrawiam.