Czy poszerzone przewody mlekowe są powodem do niepokoju?

To jest mój opis USG piersi: "Sutki o budowie gruczołowej. Kilka poszerzonych przewodów do 2,5 mm niepodejrzanych. Węzły chłonne pachowe i nadobojczykowe - niepodejrzane". Co oznaczają te poszerzone przewody?

Dziękuję.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Prawdopodobnie nie ma powodów do zmartwienia. Niemniej o interpretację badania należy poprosić lekarza ginekologa, który wysłał panią na badania i posiada niezbędne informacje na Pani temat (np. wiek itp).

Pozdrawiam serdecznie