Czy potrzeba jest wizyta u lekarza z guzkiem na piersi?

Dzien dobry Mam nieduzy guzek w okolicy posladka , jest on widoczny ale nie boli nic Sie z nim nie dzieje. Na poczatku myslalam ze to tylko jakis pryszcz ale nie znika jest juz Okolo 6 miesiecy. Drugi taki sam mam na plecach. Nie wiem czy powinnam isc z tym do lekarza

Witam , nie rozumiem , tytuł pytania dotyczy guzka piersi , a opisuje Pani guzki na pośladku i plecach!!! W każdym razie - KONIECZNA JEST WIZYTA U CHIRURGA! z.żurawski