Czy potrzebna dalszą diagnostyka ewentualnie leczenie płuc?

Czy potrzebna dalszą diagnostyka ewentualnie leczenie: RTG płuc w okolicy bieguna dolnego wnęki lewej jest kilka przejaśnień do13 mam średnicy o nieco silniej wysyconych zarysach na obwodzie-zmiany zapalne?przypadkowe ułożenie oskrzeli? Dodam że od miesiąca źle się czuję,jestem osłabiona,miewam stany podgorączkowe,kaszel.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku powinna Pani zgłosić się do lekarza prowadzącego w celu dalszego leczenia.