Czy powiedzieć pani seksuolog o swoich fantazjach?

Witam, jestem Paweł, mam 24 lata. Od 3 miesięcy chodzę do pani seksuolog, z którą dużo rozmawiam, opowiadam swoje fantazje erotyczne. Głupio mi o tym pisać ale pani doktor bardzo mi się podoba i podnieca mnie. Jest atrakcyjną, szczupłą, brunetką, ma świetną figurę, ma 30 lat. Często myślę, podczas masturbacji, że chce pieścić jej nagie ciało i uprawiać z nią seks. Nie wiem czy powinienem jej o tym powiedzieć, ale raczej muszę jej o wszystkim mówić. Czy ta fantazja jest normalna? Proszę o pomoc.

Witam Pana Serdecznie,

Jak najbardziej zachęcam Pana do poruszenia tego wątku i Pana wątpliwości na najbliższej sesji.

Życzę Pani pomyślności,
Irena Mielnik-Madej
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam Panie Pawle,

Nie ma nic złego w Pana fantazjach na temat atrakcyjnej kobiety, jednak może to znacznie utrudnić pracę w wymiarze psychologicznym. Zachęcałabym Pana do rozważenia zmiany seksuologa, być może warto zastanowić się nad mężczyzną.

Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra Korotko
www.bezproblemowo.pl