Czy powiększenie piersi, zmęczenie i zwiększona ilość białawej wydzieliny to ciąża?

Witam ponownie, mama pytanie, czy mogę być w ciąży? Ponieważ okres miałam 23 grudnia ostatni raz i jeszcze mi się nie pojawił do dziś.
Chciałam dodać, że mam w pochwie dużo białej wydzieliny wyglądającej jak mleko i trochę białych grudek czasami. Piersi mi się trochę powiększyły ale nie bolą i nic nie czuję bym miała dostać okres.
Chciałam dodać, że w środku cyklu miałam plamienie i w tym momencie współżyłam. Czy to mogła być owulacja. Często czuję zmęczenie i mam zmiany nastroju, gdyby to była ciąża bardzo by mnie to cieszyło.
Proszę o szybką odp. i dziękuje z góry

Witaminy w ciąży

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Jak najbardziej, może Pani być w ciąży. Polecam artykuł o objawach ciąży: http://parenting.pl/portal/objawy-ciazy.
Zarówno powiększenie piersi, zmęczenie, jak i zwiększona ilość białawej wydzieliny to częste oznaki stanu błogosławionego. Plamienie pojawiające się na około 14 dni przed miesiączką najpewniej oznacza owulację. Może Pani już wykonać test ciążowy (artykuł na ten temat: http://abcantykoncepcja.pl/test-ciazowy-0).
Pozdrawiam serdecznie!