Czy powiększona macica to może być objaw raka?

Witam od około ponad tygodnia bolą mnie plecy i ręce takjakby po przeciążeniu. Robiłam badania krwi i wyniki są ok. Ból jest stały i nie mija generalnie dotyczy całych pleców nie jest on silny da się wytrzymać, ale męczy . Najgorzej z rękami bo to ciiągłe uczucie przeciążenia mnie męczy. Czy jest się czym martwić.? Lekarz rodzinny po obejrzeniu brzuchawysłał mnie na badania do ginekologa, stwierdził powiększoną macicę czy to możliwe? Czy to może byc rak? proszę o odpowiedź. Dziękuję

Witam serdecznie,

Należy zgłosić się na konsultację do lekarza ginekologa bo tylko On po badaniu może Pani odpowiedzieć na pytanie.

Pozdrawiam.