Czy powiększone węzły chłonne mogą pojawić się w wyniku stosowania antybiotyku?

Witam, Ostatnio ugryzł mnie klesza. wynik testu na borelioze po 2 ujemny. Jestem na doxy, 21 dni. Zaczynam mieć wyczuwalne(łatwo) minimalne węzły chłonne, przy barkach i na klatce piersiowe. Dodatkowo od dziś mam obolały jeden bardzo mały węzeł. Czy to może być związane z kuracja ? Jaką diagnostykę wykonać ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wsystkim udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć