Czy powiększone węzły chłonne u 22-letniej osoby to coś poważnego?

Witam. Mam 22 lata i od miesiąca nie mogę przestać myśleć o węzłach. Mam powiększone węzły pachowe usg wykazało dwa węzły po 11 mm podłużne. Piersi o utkaniu mastopatycznym. Usg sutka. Wyniki tsh norma, crp norma morfologia dobra. Dostałam skierowanie na powtórne usg. Węzły bardzo bolą, zmniejszają się tylko wtedy gdy biorę globulki przeciwzapalne ponieważ mam infekcje i nadrzerke. Byłam u ginekologa zapisał globulki i wizyta za 2 tyg celem cytologii. Czy to może być coś poważnego? Czuję się

Witam , jestem zdezorientowany , gdyż pisze Pani o węzłach chłonnych pachy,badaniu piersi , a następnie o nadżerce,infekcji (nie wiem czego?!),leczeniem globulkami i planowanej wizycie u ginekologa za 2 tyg. celem cytologii!!! Jest to "szum" informacyjny , na podstawie którego nic nie mogę powiedzieć konkretnego!!! Proszę pozostawać pod opieką specjalistów! z.żurawski