Czy powinienem leczyć fobie lękowe?

Witam mam problem z wchodzeniem do sklepu źle się czuję nawet autobusem już nie jeżdżę potracilem kontakt z znajomymi poprostu jak mam gdzieś iść to mój organizm warjuje czy powinienem iść do jakiegoś psychiatry bo jest coraz gorzej

Witam!
Raczej powinien Pan to leczyć. Dobry psychoterapeuta najlepiej psychiatra (on może wspomagać psychoterapię odpowiednio dobranymi lekami). Problemów nieleczonych nie da się zamieść pod dywan - mogą narastać.
Powodzenia
W. Łuczkowski.