Czy powinienem leczyć zaburzenia seksualne?

Zdaje sobie sprawę ze mam zaburzenia seksualne, wstydzę się z tym zgłosić do lekarza. Podnieca mnie jak kobieta śpi i dochodzi do próby zbliżenia, po czym to się i tak wydaje, gdyż ma pośladki w spermie. Jak sobie z tym poradzić, jak kontrolować? Mam również problem z nadmiernym masturbowaniem się, Proszę o pomoc

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z seksuologiem w swojej okolicy. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, na ile Pana potrzeby seksualne mają charakter zaburzeń, na ile utrudniają Panu codzienne funkcjonowanie, a na ile są możliwe do akceptacji.

Pozdrawiam!