Czy powinienem na własną rękę stopniowo odstawić lek?

Witam, Od ok. roku biorę moklar 2x150 /doba.( nerwica lękowa). Przez większość czasu wszystko było ok. ale od ok. 1-2 miesięcy odczuwam objawy takie jak: problemy z przełykaniem "napięcie" b brzuchu szum i uczucie wysokiego ciśnienia w głowie (jak mierzę ciśnienie mam w normie), nie mam energii ,głowa sprawia wrażenie jak by w środku wibrowała z wysoką częstotliwością , bywają momeny ,że "włącza " mi się panika ,że nie złapię oddechu ,że serce wariuje i ogólnie czuję się tragicznie. Wizytę u lekarza mam dopiero za miesiąc i nie wiem co robić. W tej chwili zmniejszyłem dawkę do 150/na dobę ale mam wrażenie ,że z dnia na dzień jest gorzej ,a nie lepiej. Czy powinienem na własną rękę stopniowo odstawić lek ,czy wręcz odwrotnie -zwiększyć dawkę...?

Do pełnej konsultacji , z lekarzem leczącym; Ważna rozmowa z Psychologiem, Psychiatrą; ocena nastroju... ; Ważne omówienie leczenia z neurologiem leczącym; wywiad, badanie , ocena wyników badań Pozdrawiam