Czy powinienem się masturbować, jeśli podczas erekcji nie da się zdjąć skóry z penisa?

Proszę o pomoc mojemu penisowi w stanie spoczynku da się zdjąć skórę ale już jak mam erekcje to zdejmuje mi się ale trochę mi jednak zostaje boje się powiedzieć mamie i tacie bo mnie posądzą o masturbacje której nie robię a powinieniem ?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Problem z odprowadzeniem napletka najprawdopodobniej spowodowany jest stulejką. Jest to nieprawidłowość polegająca na zwężonym ujściu napletka, które uniemożliwia odprowadzenie go z żołędzi. Powinieneś powiedzieć o swoim problemie rodzicom. Konieczna będzie wizyta u lekarza.

Witam, Mój kolega na studiach miał ten sam problem. Jest to stulejka, w tym przypadku niepełna czyli pozwalająca na odprowadzenie napletka jedynie w spoczynku. Trudno jest mi wnikać w relacje z rodzicami. Na ten temat najlepiej porozmawiać z ojcem. Jeśli jednak są jakieś obawy co do reakcji to należy samemu zgłosić się do urologa np. prywatnie po poradę. Zwykle konieczny jest drobny zabieg chirurgiczny w znieczuleniu miejscowym (z relacji kolegi nie boli) a wtedy jeśli jest Pan niepełnoletni konieczna jest zgoda rodziców. Pozdrawiam