Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 1 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy powinienem się przejmować rozmiarem swojego penisa?

Witam, mam 20 lat i mam pierwszą dziewczynę od pół roku ale jeszcze nie uprawialiśmy seksu. Mam nieco kompleks na punkcie rozmiaru i grubości swojego penisa , gdyż jest mały ( 12 cm ) i cięnki. Dlatego pytanie czy mam się czym przejmować nie chcę wyjść na słabego w łóżku a też nie chce żeby mnie dziewczyna przez takie coś rzuciła.
MĘŻCZYZNA, 20 LAT 2 miesiące temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień Dobry.

Z racji tego, że mężczyźni są "wzrokowcami" to bardziej zwracają uwagę na wygląd zewnętrzny, również narządów płciowych.

Długość Pana penisa (jeśli odpowiednio zmierzona) jest w granicach normy.
Długość powinna być mierzona w pozycji stojącej, na stronie grzbietowej prącia, od podstawy do szczytu. Rezultaty są błędne podczas mierzenia go po stronie brzusznej lub bocznej.
Ponadto penis musi być w całkowitej erekcji, aby wyniki pomiarów były wiarygodne.

Myślę, że Pana obawy związane z "wyjściem na słabego w łóżku" mogą być nadmiernie interpretowane.
Wg badań większość kobiet nie przywiązuje wagi do wielkości członka partnera, a niektóre wręcz boją się penisów o bardzo dużych rozmiarach.
We wnętrzu pochwy rozmiar penia nie ma żadnego znaczenia.

Proponuję również Panu konsultację z seksuologiem.

Istnieje również możliwość konsultacji online (czat, rozmowa wideo) m.in na portalu https://www.konsultexpert.pl/ na którym również udzielam porad i konsultacji.

Życząc udanego seksu i zadowolenia ze swojego członka,
D.Pysz - Waberski
https://www.facebook.com/nadzycie/
http://xn--nadycie-ywb.pl/

Psychoonkolog, seksuolog, specjalista psychologii, terapeuta, medyk, chemik
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety