Czy powinienem zrezygnować z zielonej herbaty?

Dzień dobry, mam 23 lata, chciałbym nieco przybrać na wadze. Obecnie moje BMI jest na granicy między normą a niedowagą. Czy powinienem zrezygnować z zielonej herbaty? Piję ją chętnie, średnio 3 razy dziennie, a czytam o niej głównie w poradach na odchudzanie, więc rozumiem, że przeszkadza mi ona w przytyciu?

Nie musi Pan rezygnować z zielonej herbaty, bo nie ma ona aż tak bezpośredniego wpływu na to, że ma się niedowagę. Problem musi leżeć gdzie indziej, ale bez analizy sposobu żywienia i problemów zdrowotnych nie można pomóc poważnie nawet w kwestii przybierania na wadze. Pozdrawiam

Dzień dobry,

nie musi Pan rezygnować z zielonej herbaty. Natomiast jeżeli chce Pan zwiększyć masę ciała warto zgłosić się do dietetyka w celu dostosowania odpowiedniej diety.

Pozdrawiam