Czy powinienem zrobić test Western Blot?

Witam prosil bym o interpretacje wynikow testu na borelioze Test Liaison CLIA ICD9 S21 Igg Normy Ujemny:<10
watpliwy 10-15 10,350 dodatni>15 ICD9 S25 IGM 67,18 Normy Ujemny: <18
watpliwy 18-22 dodatni >22 Drugi Test Elisa IGG 5,81 negatywny <16
graniczny 16-22 dodatni >22 IGm 5,68 te same normy* Czy powinienen robic test Western blot czy jest tro zbyteczne objawy mam od 2 lat walenie serca zawroty glowy problem ze wzrokiem z nasileniem od pol roku tzn od pol roku stale z

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o świeżym zakażeniu . Proponuje wykonać test potwierdzenia metoda western blot i koniecznie udac się do lekarza prowadzącego diagnostyke