Czy powinnam brać leki na przytycie?

Witam, przy wzroście 176cm ważę 55kg nie mogę przytyć wręcz odwrotnie waga leci w dół, choruję na Leśniowskiego-Crohna leczę się od października 2016 objawy się złagodziły jednak ciągle nic nie mogę przytyć. Martwi mnie ta waga codziennie się ważę i popadam w nerwicę nie mogę jeść i koło się zamyka. W związku z tym pytanie czy powinnam udać się do psychiatry po jakieś leki ale z drugiej strony boję się psychotropów. Proszę o radę.

Witam. Proponuję wybrać się do psychoterapeuty w celu przepracowania tzw "zaklętego kręgu" w jaki wydaje się, że Pani wpadła. Powinna Pani wypracować sobie sposoby na rozładowanie tworzącego się napięcia aby zacząć lepiej radzić sobie psychicznie z chorobą i zacząć w miarę normalnie jeść. Myślę, że im szybciej się Pani zdecyduje na psychoterapię tym większe ma Pani szanse na poprawę swojego stanu.
Pozdrawiam.

Witam serdecznie, na jakiej podstawie twierdzi Pani, że podpada Pani w nerwicę ????
A jeżeli już to na jaką ????
Wizyta, którą Pani powinna sobie zamówić to wizyta u psychoterapeuty - jeżeli chce Pani być lecznona niefarmakologicznie.
Pozdrawiam