Czy powinnam brać większą dawkę kwasu foliowego lub innych witamin?

Dzień dobry, Moj synek ma rok i miesiac i nadal karmie piersią w nocy (ok 3-4 razy). Najprawdopodobniej jestem w ciąży i bardzo bym chciala kontynuować karmienie piersią. Dużo czytalam na ten temat i wiem, że przy prawidlowo przebiegającej ciąży jest to możliwe. Wizyte u lekarza mam dopiero 14 września, wiec licząc od daty ostatniej miesiączki bedzie to 9 tydzień. Czy powinnam brac wieksza dawke kwasu foliowego lub innych witamin?

Lek. Katarzyna Szymczak

Suplementacja kwasu foliowego jak najbardziej wskazana w dawce 0,4 mg.
Pozdrawiam