Czy powinnam coś zrobić z tym wynikiem d-dimerów po operacji guza mózgu?

Witam, Jestem 3 tygodnie po operacji guza mozgu. Kilka dni po operacji dolaczyl bol w nodze promieniujacy od lydki do uda. Dwa tygodnie po operacji zostalam wypisana z temp 37,7 I tym bolem. Bol zglaszalam lekarzowi, ktory stwierdzil,ze to od kregoslupa. Bol nogi zmniejszsl sie I 4 dni temu ustapil calkowicie. Zauwazylam jednak,ze gorzej mi sie oddycha. Za namowa kolezanki po udarze zrobilam wczoraj badanie d-dimerow. Wynik 0,92 a norma jest do 0,50 Przed operacja mialam 0,40. Czy powinnam cos z tym robic. , 37 lat.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik jest podniesiony. Należy powtórzyć oznaczenie poziomu d - dimerów i skonsultować swoje dolegliwości oraz wyniki z internistą.