Czy powinnam czuć ruchy płodu?

Witam. Prosze mi powiedziec jestem w 22 4tc ciazy dodam ze to moja 3ciaza i nie wiem czy ja juz wariuje ale w piatek wieczorem czulam ruchu, wczoraj nie czulam i dzisiaj poki co to samo nieczuje czy ja mam sie udac na izbe przyjec czy czekac

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli coś Panią niepokoi warto jest udać się do lekarza ginekologa może udać się Pani do izby przyjec szpitala ginekologicznego