Czy powinnam dokarmiać dziecko mlekiem Bebilon HA?

Dzień dobry!Urodziłam wcześniaka w 36 tyg.ciąży,teraz córka ma 21 dni,karmię ją piersią,ale mam mało pokarmu,więc dokarmiam bebilonem 1 profutura,wcześniej dawałam bebilon home dla wcześniaków .Mam pytanie,mam syna,który był alergikem ,jako niemowlę pił mleko pepti,czy powinnam ją dokarmiać mlekiem bebilon HA?Dziękuje i czekam na odpowiedź.Pozdrawiam

Witam,
to że syn był alergikiem nie oznacza że córka również będzie.
Kwestię dokarmiania i braku pokarmu proponowałabym rozwiązać z doradcą laktacyjnym

Pozdrawiam,
lek. A.Witkowska