Czy powinnam iść do lekarza, aby wykluczyć ciążę?

Witam. Mam pytanie odnośnie spozniajacej sie miesiaczki. W tej chwili spoznia mi się juz 13 dzien. Wedlug obliczen powinnam go dostac 5 lipca. Mialam tylko znikome plamienie o ile mozna to tak nazwac bo bylo go naprawde niewiele i w dodatku w kolorze jasnym różowym. Przed olanowana miesiaczka wspolzylam ale w zabezpieczeniu. W czasie stosunku prezerwatywa spadla i zostala w srodku ale nie bylo wytrysku. Robilam juz 3 testy bo jestem przerazona bo to nie czas na ciążę i kazdy wyszedl negatywany. Czy powinnam iść już do lekarza by wykluczyc badz potwierdzic ciaze? Juz tak się denerwuje ze wmawiam sobie czasami jakieś objawy co jest nienormalne z mojej strony. Jestem przerażona i załamana.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.