Czy powinnam już iść na zwolnienie lekarskie?

Witam! Pracuję jako monter elektronik. Bhp-owiec w firmie w której pracuję dopuścił wszelakie chemię dla kobiet w ciąży i matek karmiących (np. topniki, izopropanole, cyny ołowiowe i nieołowiowe, underfill (loctite-3536), klej (loctite-3609) itp). Nie zgadzam się z opinią bhp-owca. Podobno mieli wysłać maila do producenta chemii, ale widocznie jego opinia nie była pozytywna dla nich, więc poratowali się opinia bhp-owca (a jak wiadomo opłaconego przed firmę). Czy powinnam iść już na zwolnienie lekarskie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza prowadzącego ciąże i wtedy lekarz po badaniu zdecyduje o dalszym postępowaniu