Czy powinnam leczyć endometriozę?

Witam mam endometrioza Czy to powinnam leczyc ,lekarz w uk mi powiedzial ze to przejdzie mi po menopauzie ,cz to nie bezpieczne mam 38lat .co powinnam zrobic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli lekarz mający możliwość zbadania oraz oceny wyników badań dodatkowych określił, że nie ma wskazań do interwencji to należy zaufać tej opinii. W razie wątpliwości proszę udać się na ponowną wizytę.