Czy powinnam martwić się o włosy na głowie?

Witam, spotkałam się z czymś czego nie można nazwać problemem, ale nie mam pojęcia dlaczego tak się stało. Od lat cierpię z powodu nadmiernego owłosienia (przyjmowanie sterydów) ale od kilku tygodni praktycznie nie muszę tego robić. Jest to dla mnie dosyć nienaturalny stan rzeczy, na razie zauważyłam ten brak na nogach. Czy jest jakieś wytłumaczenie na to? Czy powinnam martwić się o włosy na głowie?

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie dokładnie leki i z jakiego powodu , sadze ze wskazana jest pilna wizyta u lekarza prowadzącego leczenie