Czy powinnam mieć wykonane cesarskie cięcie?

Jestem w 9 miesiacu ciazy a mój mąż posiada brodawki na penisie ponieważ ma hpv. Byłam również zarażona przez niego ale objawy przed ciążą minęły. Nadal wspolzyjemy mimo widocznych brodawek męża. Czy powinnam mieć wykonane cesarskie ciecie? Lekarz mówi ze nie mając widocznych klykcin mogę rodzic naturalnie

Witaminy w ciąży

Pani lekarz ma rację, może Pani rodzić naturalnie. Jeśli nie ma Pani obecnych kłykcin, to prawdopodobieństwo zarazenia dziecka jest bardzo małe. Pani mąż, powinien jak najszybciej udać do lekarza aby usunąć kłykciny. Więcej znajdzie Pani na naszej stronie www.melitamedical.pl