Czy powinnam mieć zszytą szyjkę po porodzie?

Witam, jestem po dwóch porodach naturalnych ostatni 2,5 roku temu. Ciaza byla zagrozona porodem przedwczesnym. Dopiero teraz dowiedziałam sie ze mam nadpeknieta szyjkę, której nikt nie zszyl. Planuje kolejna ciaze. Czy powinnam mieć ja teraz zszyta? Dziekuje, pozdrawiam.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Prawdopodobnie ten stan uległ już zagojeniu. Najlepiej będzie jeśli po badaniu wypowie się na ten temat ginekolog.