Czy powinnam napisać chłopakowi co do niego czuję?

Witam. Rok temu poznałam faceta wtedy ja miałam 17 lat a ona 28 teraz ja mam 18 a on 29. Na poćzątku bylo wszystko pięknie spotkaliśmy sie dużo narobił mi nadziei i nagle coś pękło całkowicie wszystko sie zmieniło po 4 m-cach. On pytał mnie sie wiele razy czy zakochałam sie w nim lecz ja jemu mówilam ze nie dlatego ze sie bałam a serce mówiło co innego . Nagle sie urwał kontakt ale ja go tak mocno pragne tęsknie za nim rycze po nocach to mam robić napisac do niego i powiedziec prawe co czuje ?
KOBIETA ponad rok temu

Trzymanie w sobie tak silnych uczuć niczemu nie służy. Prawdopodobnie boisz się, że jeśli powiesz o uczuciach, to zostaniesz odrzucona. Jest między Wami różnica wiekowa, możecie mieć też różne priorytety. Ewentualna odmowa na związek nie powinna być traktowana w kategorii odrzucenia. Mówienie o uczuciach może wyklarować sytuację - związek, przyjaźń, rozstanie. Brak zgody na związek może być zarówno po wyjawieniu prawdy, jak i trzymaniu jej w sobie. Może warto spuścić to powietrze? Wtedy jest lżej.