Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy powinnam odstawić lek rigevidon?

Witam Jestem na 8 tabletce rigevidonu. Po trzech dniach stosowania, dostalam wysypki po prawej stronie pleców. Ok 10 swedzacych, wypuklych krost. Zaczęłam brać wapn, ale dostałam kolejnego wysypu. Tym razem czterech bąbli, jak od ugryzienia komara. Czy powinnam odstawić lek?
KOBIETA, 24 LAT 9 miesięcy temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

Najlepiej skonsultować swój stan skóry z lekarzem prowadzącym.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy