Czy powinnam ograniczyć nocne karmienia córki?

Witam, moja córeczka za tydzień kończy 4 miesiące. Jest karmiona butelka ale moim odciągnietym mlekiem. Od około miesiąca budziła się w nocy 2 razy na karmienie, później już tylko raz. Niestety od tygodnia zaczęła się budzić co 2 godziny i domagać jedzenia. W między czasie jęczy i poplakuje przez sen, jak podam smoczek to się uspokoi, ale gdy smoczek wypadnie jest to samo. W dzień je co 3 godz 140ml. Widzę że jest najedzona. Czy powinnam jej ograniczyć te nocne karmienia, czy karmic tyle ile chce? Rosnące zeby to nie są, bo dziąsła nie są rozpulchnione. Czy wprowadzić na wieczór mleko modyfikowane? Proszę o poradę.

Myślę że to sytuacja przejściowa i jeśli dziecko domaga się się jedzenia w nocy to lepiej byłoby je podawać. Widocznie ma taką potrzebę jeśli je. Do 12 miesiąca życia WHO zaleca karmienie na żądanie.