Czy powinnam powtórzyć badanie krwi?

Witam Mam 29 lat Od jakichs 2 miesiecy pobolewa mnie brzuch, szczegolnie po posilku Pol roku temu mialam robiona morfologie i wszystko wyszlo Dobrze Czy powinnam powtorzyc badanie??

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie diagnostyczne i terapeutyczne.