Czy powinnam powtórzyć badanie USG połówkowe?

Dzień dobry, mam pytanie do ginekologa. Jestem w 23 tygodniu ciąży bliźniaczej i dziś miałam usg połówkowe. Stresowałam się nim strasznie i nie pomyslałam zupełnie o wzięciu ze sobą wyników badania usg genetycznego z 1 trymestru. Lekarz powiedzial, ze to uniemożliwi mu sprawdzenie czy dzieci się prawidłowo rozwijają. Lekarz.potwierdził, że dzieci mają wszystko na miejscu i.rozwinięte są symetrycznie do wiemiesiączkowego. Czy powinnam powtórzyć badanie?

Skoro ginekolog wykonujący badanie połówkowe opisał prawidłową anatomię płodów i ich dobrostan to następne badanie USG powinno się odbyć w trybie planowym (np na następnej wizycie u swojego lekarza prowadzącego). Pozdrawiam