Czy powinnam rozpocząć głodówkę od nowa?

Witam!

Od niedzieli włącznie jestem na głodówce (pełne 2 dni). Dziś (wtorek - 3 dzień) nie wytrzymałam i obżarłam się, co niestety „zmusiło” mnie do wymiotów. Chciałam się pozbyć tego wszystkiego, żeby na nowo nie zaczynać głodówki. Wiem, że to niezdrowe i pierwszy raz takie coś zastosowałam. Muszę teraz zacząć głodówkę od nowa czy mogę ją dalej kontynuować?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,

zdecydowanie odradzam Ci kontynuowania głodówki. Skutki mogą być fatalne dla Twojego zdrowia.

Jeśli chcesz zdrowo schudnąć, zgłoś się do dietetyka.

Z pozdrowieniami