Czy powinnam się jakoś leczyć endokrynologicznie?

Witam. Mam 28 lat. 2 lata temu zdiagnozowano u mnie hashimoto (anty tpo 360)potwierdzone usg tarczycy. Widoczny stan zapalny, bez guzkow.Tsh,ft3 i ft4 w normie. Nie dostałam żadnych leków. Moje pytanie to to czy mając obecnie tsh 1.650, ft4 1.10,ft3 3.25 powinnam jakoś się leczyć? Dodam, że objawy się nasilily. Ciągła senność, brak werwy, kolatania serca (ekg w normie), przybiera ie na wadze pomimo ruchu oraz brak rezultatu w zrzuceniu kilogramów pomimo stosowania diety z niskim Ig. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Decyzję o wdrożeniu leczenia podejmuje prowadzący endokrynolog, proponuję udać się na ponowną wizytę kontrolną. Pozdrawiam.