Czy powinnam się martwić asymetrią ust po powiększeniu?

Witam :) 4 dni temu pierwszy raz powiekszylam usta 0,7ml kwasu ...dolna i gorna warga. Dostrzegam pewną asymetrie ...oraz widoczną „kulkę,grude” na gornej wardze...co nie wyglada dobrze. Powinnam sie niepokoic? Czy dac sobie jeszcze troche czasu. Dodam że pani po zabiegu nie rozmasowała ust ...nawet nic nie wspomniala...czy powinnam sama masowac ?jesli tak to w jaki sposob ? Po jakim czasie mogę udac sie do solarium ?

Do solarium najlepiej nigdy. 4 dni to zbyt wcześnie, aby ocenić efekt, kwas jeszcze się układa. Proszę stosować się do zaleceń lekarza, który wykonał zabieg, a po dwóch tygodniach zgłosić się do niego na wizytę kontrolną.

Asymetria czasem się zdarza po zabiegu - stąd moim pacjentom zalecam wizytę kontrolną po 2 tygodniach . Grudkę w kilka dni po zabiegu powinno dać się rozmasować - im szybciej tym lepiej ( zawsze w porozumieniu z lekarzem który zabieg wykonał). Najlepiej jeżeli zrobi to lekarz. Nieprawidłowy masaż może asymetrię pogłębić. Wizyty w solarium w celu opalania się odradzam ze względu na ich szkodliwość na jakość skóry i wszystkie zagrożenia związane ze szkodliwym promieniowaniem UV,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel