Czy powinnam się martwić moim wynikiem na HBS?

Witam mam 34 lata i jestem w drugiej ciąży(6tydz.) .Zlecone mi badania w tym HBs. ..wynik wyszedl mi 12,19mlU/ml .niepamiętam czy byłam szczepiona .czy muszę się martwic

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani, czy wykonywała Pani oznaczenie anty-HBs, czy HBs-Ag. Jeśli anty-HBs, najpewniej była Pani szczepiona. W razie wątpliwości, proszę się udać do lekarza pierwszego kontaktu z wynikiem.