Czy powinnam się martwić moimi wynikami?

Moje wyniki CRP to 42; OB 41; Fibrynogen 4,80; MCHC 35,6; INR 0,80; APTT 23; żelazo 171; cholesterol 193. Pozostałe w normie. Powinnam się martwić czy należy coś z tym zrobić? O czym to może sowdczyc i co może być przyczyną? Jeszcze 3 miesiące temu te parametry były w porządku.

Lek. Paweł Szadkowski

Pani wyniki mogą wskazywać na stan zapalny obecny w organizmie. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu interpretacji wyników łącznie z pani obrazem klinicznym (objawami), co pozwoli ukierunkować ew. dalszą diagnostykę.