Czy powinnam się martwić tym zapachem po wysiłku fizycznym?

Witam, moim problemem jest dziwny zapach, który czuję bezpośrednio po wysiłku fizycznym. Kiedy wracam do domy z biegania czuję dziwny zapach, który przechodzi jak tylko wyczyszczę nos. Czy powinnam się tym martwić lub zrobić jakieś badania?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to być spowodowane zanieczyszczeniem powietrza w okolicach w których Pani biega. Pozdrawiam.