Czy powinnam stosować lek Differin?

Witam.Mam pytanie odnośnie stosowania na dzień Differinu.Stosuję tetralysal oraz epiduo na noc,ale nadal mam łojotok i dermatolog zaproponowała stosowanie Differinu na dzień(i jak rozumiem epiduo na noc).Z tego co jest napisane na ulotce, epiduo nie można stosować równolegle z innymi retinoidami(nie chcę żeby twarz za bardzo się zniszczyła zbyt częstym stosowaniem mocnych preparatów).Co Państwo myślą na ten temat?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie to sa dawki ? Proponuje kierować sie zaleceńiami lekarza prowadzacego leczenie