Czy powinnam stosować Seronil?

Witam byłam u lekarza psychiatry stwierdził u mnie nerwice lekowa i przepisał mi 3tyg temu seronil ale poczytałam o skutkach ubocznych i nie biore go biore persen 3 razy dziennie ale zaczęła mnie bolec głowa przewlekłe wizytę mam dopiero na 5 września ale nie biore seronilu prosze o jakas rade specjalisty dodam ze persen mnie uspokaja ale głowa mnie zaczęła bolec pozdrawiam

Szanowna Pani, leki antylękowe i antydepresanty są tylko jednym z rozwiązań w przypadku występowania zaburzeń lękowych. Skoro lekarz psychiatra przepisał Pani fluoksetynę, zakładam, że zostały wykluczone inne fizjologiczne przyczyny Pani objawów. Z dużym prawdopodobieństwem Pani objawy mają naturę psychologiczną/psychosomatyczną i w tej sytuacji zachęcam do rozwważenia podjęcia psychoterapii, która jest ukierunkowana przede wszystkim na przyczyny Pani trudności, a nie na samo usunięcie objawów (tj. leki).

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
www.katarzynatulaza.pl