Czy powinnam udać się do specjalisty żeby wykonać badanie MRI?

Dzień dobry k. 41l. Powtarzam pytanie bo nie otrzymałam odpowiedzi a bardzo mi zależy aby je otrzymać. Mam na piersiowym odcinku kręgosłupa, (wynik badania MRI z pażdziernika 2016r) naczyniaka śr. 0, 6 cm plus stan po przebytej chorobie Scheremanna. Gdy się rano obudzę bolą mnie bardzo plecy i klatka piersiowa. W ciągu dnia odczuwam ból tylko na plecach nie duży. Od ostatniego badania minęły dwa lata czy mam udać się do lekarza specjalisty aby wykonać kontrole badanie MRI odcinka kręgosłupa piersiowego? Co mam robić?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ortopeda i wykonać MR klatki piersiowej.