Czy powinnam udać się na prześwietlenie po urazie głowy?

Witam, podczas schylania się razem z drugą osobą zderzyliśmy się, przez co doznałam silnego bólu kości nosowej a przede wszystkim był słyszany głośny trzask. Nos nie jest opuchnięty, nie krwawi, z zewnątrz jest zaczerwienione miejsce uderzenia. Pod palcem czuję ból i chyba lekką ruchomość, a także słyszę strzykanie. W każdym razie, poza wymienionymi, nos nie jest w porządku i to jest pewne. Czy powinnam udać się na prześwietlenie czy to może nie być aż tak poważne? Martwi mnie ten trzask w momencie uderzenia.

Dzień Dobry Pani,

Jak najbardziej zalecałabym Pani osobistą i kontrolną konsultację laryngologiczną, celem rozwiania Pani obaw.

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę,
irena.mielnik.madej@gmail.com