Czy powinnam usunąć wkładkę, czy wszystko się unormuje?

Witam, 1.06.18 mialam zalozona wkladke mirena podczas pierwszej miesiaczki po odstawieniu tabletek limetic. Miesiaczka trwala 4 dni. Po 2 tyg. Znow dostalam okres i trwal ok. Tygodnia. W sierpniu tego okresu w ogole nie bylo ale towarzyszyly mi okropne bole podbrzusza promieniujace do prawego uda ,zadne tabletki przeciwbolowe nie pomagaly. Bole nasilaly sie po stosunku oraz wystepowaly dosyc mocne 1-2dniowe krwawienia. W tym miesiacu dostalam okres ktory trwal 5 dni. Po 3 dniach znow pojawily sie bardzo intensywne krwawienia trawyl 2 dni i dzis nad ranem obudzil mnie koszmarny bol podbrzusza a jak tylko wstalam to krwe polala mi sie az po nogach. Czy to zawsze juz tak bedzie wygladalo czy jest szansa ze wszystko sie unormuje czy musze po prostu usunac wkladke ? Zapomnialam dodac ,ze nigdy nie rodzilam , ale na kontrolach i lekarza ktory zakladal mi wkladke zapewnial mnie , ze wkladka jest tam gdzie byc powinna.

Niestety, nie da się przewidzieć jak będzie reagował organizm na obecność wkładki. Krwawienia lub plamienia mogą niestety być częste. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.