Czy powinnam wziąć od razu drugie opakowanie Duphastonu?

mam pytanie dotyczące stosowania duphastonu,byłam u lekarza, aby przepisał mi coś na opóźnienie miesiączki (planowana na 27 październik dzień ślubu) ostatnia miesiączka 27 sierpień, cykle ok. 30 dniowe, duphaston biorę od 10 września 2 razy dziennie, dziś tj. 20 września skończyłam jedno opakowanie, a mam przepisane dwa, to co teraz czekam na miesiączkę czy biorę od razu drugie opakowanie?

Lek. Tomasz Budlewski

wg zaleceń lekarza badającego
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.