Czy powinnam z góry założyć, że taki produkt jest pasteryzowany?

Dzień dobry. Jestem w szóstym tygodniu ciąży. Niezwykle istotne dla mnie jest to, co spożywam, odkąd tylko dowiedziałam się o ciąży. Mam poważną wątpliwość, a raczej pytanie względem naturalnego jogurtu łagodnego firmy Danone. Czy mogę go spożywać? Pytam, ponieważ wiem, jak istotne jest to, by mleko było pasteryzowane. Jednak ani na stronie producenta, ani na żadnej innej stronie nie mogę tego doczytać. Podane są tylko te same informacje o składnikach: mleko, mleko w proszku odtłuszczone, żywe kultury bakterii jogurtowych. Czy zatem powinnam z góry założyć, że taki produkt jest pasteryzowany, czy wręcz przeciwnie i spożywać go nie mogę? Pozdrawiam.

Dzień dobry,

w przypadku korzystania z mleka pasteryzowanego jest o tym najczęściej informacja. Bezpieczniej będzie jeżeli znajdzie Pani jogurt z innej firmy,

Pozdrawiam