Czy powinnam zakończyć relację z chłopakiem?

Spotykam się z chłopakiem dla przyjemności,tylko i wyłącznie. Poza łóżkiem nic nas nie łączy ,nie utrzymujemy ze sobą kontaktu,nie piszemy,nie spotykamy się. Aczkolwiek ostatnio była taka sytuacja,ze na imprezie poznałam kogoś bawiłam się z nim,calowalismy się,a po tej imprezie byłam umówiona z tym moim seks przyjacielem..i pojechaliśmy do mnie,był inny niż zawsze,a po seksie mi powiedział ,ze jest obrażony za to ,ze się z tamtym gościem całowałam. Na drugi dzień do niego napisałam kiedy znowu się widzimy,to napisał ze nie predko i wgl jego sposób odpisywania był inny..zapytałam się czy co on obrażony. To stwierdził ze zmęczony. Po jakimś czasie ja do niego napisałam czy się widzimy,najpierw się zgodził jednak później mi napisał ,ze nie ma ochoty. To ja ze okej,i na imprezie bawiłam się z kolega..A na drugi dzień wysłałam zdjęcie z pracy z napisem żeby mnie ktoś zabrał z tej pracy ...A on na to,ze ten kolega mnie zabierze:) A najlepsze to,ze za pare dni on napisał i chciał się spotkać,zgodziłam się itd i umówiliśmy się po imprezie( bo on jest dj) i skończyła się impreza napisałam do niego czy idziemy a on ze mam jechać on dojedzie bo musi coś tam jeszcze ogarnąć. To tak zrobiłam,pojechałam do siebie ,ale jego już się nie doczekałam. Mam w sumie pewność,ze zrobił to specjalnie..Ale dlaczego?! Czy to przez to ,ze bawiłam się z kim innym?! Na drugi dzień nawet nie wytłumaczył czemu nie przyjechał nie odezwał się wgl. Po tej sytuacji odezwał się przedwczoraj w nocy czy sie zobaczymy,ale nic mu na to nie odpowiedziałam. I wczoraj byłam w klubie i znowu napisał,zgodziłam się. Byłam wtedy na imprezie z przyjacielem napisał do mnie kim on dla mnie jest,odpowiedziałam mu właśnie ,ze przyjacielem..A on na to „ A ja?” Napisałam ze on tez tylko z korzyściami. A on na to,a on bez korzyści? I ze coś mu chyba nie pasuje...I spotkaliśmy się wczoraj u mnie,ale po szybkim numerku wracał bo dziś wyjeżdża na wakacje. Nie wiem czy on próbuje mi robić na złość. Ostatnio była sytuacja ze miałam spine z laska to zamiast stanąć po mojej stronie,stanął po tamtej laski..wydaje mi się ze wszystko specjalnie..ale po co?! Dodam jeszcze ze w klubie cały czas się na siebie gapimy..Szkoda ze szczera rozmowa tu nie wchodzi w grę,jakoś nie wyobrażam sobie ze mam do niego napisać o co z tym wszystkim chodzi..lecz bardzo bym chciała:/ Ale wiem,ze i tak prawdy nie usłyszę,nie przyzna mi się:D Szkoda,ze nie możemy mieć ze sobą kontaktu nawet raz na jakiś czas,żeby się czegoś o sobie dowiedzieć. Tak poważnie to nawet nie wiem czy on ma rodzeństwo. Ale najgorsze,ze wkurza mnie jak zobaczę go z jakaś laska,nie wiem co ze mną,ale jakbym w środku coś wtedy czuła,złość. Ciekawe czy on tez tak ma,bo ja w porównaniu do niego co chwile się z kimś bawię..Dodam jeszcze ,ze jak już się spotykamy na seks to jak ze sobą rozmawiamy to nie wiem o czym mam mówić,czasami coś walne głupiego. okazuje się ,ze mamy do siebie jakieś tam pytania ale żadne tez nie napisze,nie odezwie się ,nie zapyta. Idą wakacje tez się pewnie wszystko zmieni ,myśle ,ze w jakiś sposób się już do niego przyzwyczaiłam,jakoś tam się zaangażowałam,nie jest to coś silnego,ale jednak się wkurzam jak widzę ze kręci się obok niego jakaś laska tymbardziej ,ze on jest dj. Nie wiem co mam zrobić w takiej sytuacji,nie powiem mu tego wszystkiego...Ani nie porozmawiam z nim szczerze. Czy powinnam zakończyć ta relacje ?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :).

Z Pani bardzo obszernej relacji, wnioskuję, że z Waszej relacji nie zobowiązującej, skupionej przede wszystkim na przyjemnościach
intymnych, wytworzyła się więź emocjonalna i u obojga z Was pojawia się uczucie zazdrości, kiedy pojawia się Ktoś Inny w zasięgu.

Co ma Pani zrobić, czy zakończyć tę relację?

To zależy od Pani, czy i na ile chciałaby Pani tę relację zakończyć, czy też może ją pogłębić, podejmując odważną i szczerą rozmowę z Pani "seks przyjacielem" - za Pani słowami... co również byłoby zależne od stanowiska Chłopaka, w tym temacie.

Podsumowując, temat postrzegam jako wielowątkowy - widziałabym dla Pani celowość rozmowy z Psychologiem, rozmowa taka pomogłaby Pani w zrozumieniu tego, co dzieje się u Pani, z Panią oraz
w bezpośredniej relacji z Chłopakiem.
Taka rozmowa byłaby dla Pani przydatna w podjęciu optymalnej dla Pani decyzji, która jest zależna tylko od Pani.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605