Czy powinnam zakończyć ten związek z powodu mężczyzny?

Witam jestem w związku od 5 mc mój problem jest taki że mój chłopak jest towarzyski ma sporo znajomych z kótrymi chce sie często spotykać ja jestem raczej spokojną osoba trochę zamkniętą kiedy kogos dobrze znam to dużo rozmawiam.Boję się że moj chłopak odkryję ze nie jestem taka fajna bardzo sie stresuję opinia innych jestem trochę lękliwa do ludzi ale jak juz wiem ze ktos mnie lubi to się otwieram.Zdaję sobie sprawe z powagi swoich problemów w ralacjach z ludzmi.Czy powinnam zakonczyc zwiazek?

Myślę że lepiej będzie otwarcie porozmawiać z chłopakiem o pani bolączkach i lękach związanych z oceną społeczną. Do tego polecam podjąć współpracę z psychologiem, bo tych lęków można łatwo się pozbyć, co będzie miało dla pani długofalowe skutki. Polecam spotkanie z psychologiem poznawczo-behawioralnym. Pozdrawiam

Zanim podejmie Pani jakieś radykalne decyzje, może warto skorzystać z pomocy psychologa? Pomoże Pani zrozumieć przyczyny społecznego wycofania i trudności w relacjach z innymi, odbudować samoocenę, a także poprawić relacje interpersonalne.